نیمه های شب بود با پای خودش و در حالیکه با دست دیگرش ، از زیر ،دست آسیب دیده اش را در دست گرفته بود وارد اورژانس بیمارستان شد. و از پی اش جمعیتی از دوستان و خانواده نزدیکی که او را همراهی می کردند وارد سالن اورژانس بیمارستان شدند. در پایان نیز جمعیت خانمها شیون کنان از راه رسیدند و به یکباره فضای ساکت و آرام اورژانس ملتهب و بی قرار شد.

در خبرها آمده بود که با کمال تاسف در شهرستان شوشتر ، گچکیری یک شکستگی ، منجر به قطع دست کودکی ده ساله شده است. این خبر ناگوار انگیزه ای شد تا در این فرصت فهرست وار به اهمیت موضوع گچگیری در آسیبها و شکستگیها اشاره ای کنم.

در خبرهای رسانه مطلبی با تیتر روبرو منعکس گردیده بود : "شکستگی دست نوزاد به هنگام زایمان و حمایت نظام پزشکی از پزشک معالج" . نگارنده در ذیل این عنوان ، بر اساس شواهد ، پزشک معالج را مرتکب خطا دانسته و بر تبرئه او در سازمان نظام پزشکی اعتراض داشته است.

 چهره ها ، گفته ها و کرده ها همه کمرنگ و محو می شوند. ولی یاد دخترک با سبد لیمو ، و... حالا سرزنده و شاداب ، گه گداری دلنواز محفل یادآوری یادها و خاطرات من است.

نقشه

[googleMaps addr="iran tehran" addoverview=0 label="Office" width=100% height=190 ]

تماس

  • تهران، شهرك غرب (قدس) تقاطع بلوار فرحزادي و شهيد دادمان، جنب بيمارستان آتيه، ساختمان پزشكان آتيه
    همه روزه 10 صبح تا 2 بعداز ظهر
  • 02188367441
    10 صبح تا 7 بعد از ظهر
  • info@drmarjaei.com
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…