آرش کیفی

آرش کیفی

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

About Dr.Marjaei

توسعه توأمان دانش و تکنولوژی در دهه‌های اخیر ، چشم‌اندازهای بدیعی در جهت بهبود کیفیت زندگی و بالا بردن سطح سلامت پدید آورده است . دسترسی همگانی به اینترنت و وجودتارنماهای متعدد در زمینه‌های گوناگون علمی و پزشکی ، سطح آگاهی جمعی را در این بستر افزون کرده است . هر فردی در هر زمانی که اراده نماید در باره هر مطلبی که نیاز داشته باشد ، به گستره وسیعی از داده‌ها و یافته‌ها دسترسی دارد و در آن واحد می‌تواند ایده‌های گوناگون تخصصی و آخرین پژوهش‌ها و تئوری‌های علمی و تحقیقی را مرور کرده و در آن حیطه به تفکر و استنتاج بپردازد .

گرچه متون و منابع ، به زبان فارسی هنوز در مقام مقایسه , به میزان  دیگر زبان‌ها ، آن گستردگی و شمول را پیدا نکرده‌اند ، تارنماهای فارسی‌زبان نیز در بسترهای گوناگون مرتبط , در حال گسترش روزافزون هستند . افزایش منابع قابل استناد و معتبر و به روزرسانی منابع متناسب با یافته‌های نوین و نظریات جدید ، مطمئناً عرصه را بر نوشتارهای کم اعتبار ، مراجع  غیرتخصصی و کپی‌برداری های صرف تنگ خواهد کرد .

نقشه

[googleMaps addr="iran tehran" addoverview=0 label="Office" width=100% height=190 ]

تماس

  • تهران، شهرك غرب (قدس) تقاطع بلوار فرحزادي و شهيد دادمان، جنب بيمارستان آتيه، ساختمان پزشكان آتيه
    همه روزه 10 صبح تا 2 بعداز ظهر
  • 02188367441
    10 صبح تا 7 بعد از ظهر
  • info@drmarjaei.com
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…